بازی فکری هوپا مدل پاتک

وضعیت محصول :
ناموجود
کد محصول :
215501
تولید کننده :
هوپا - houpaa
اطلاع از موجودی
اين فرم را پر کنيد تا به محض موجود شدن، مطلع شويد:
به این کالا امتیاز دهید نظر بدهید

معرفی محصول

بازی فکری هوپا مدل پاتک

چشم‌هایتان را باز کنید، دست‌هایتان را گرم کنید و برای یک «پاتک» برق‌آسا آماده شوید! سفینه‌های فضایی‌ به خانه‌ی «ماکی» حمله کرده‌اند و شما به عنوان فرمانده‌ی یکی از سفینه‌ها باید دقت کنید تا دقیقا چیزی را از خانه‌ی او ببرید که از مرکز فرماندهی به شما دستور داده شده است. برای پیروزی، با دقت به تصاویر نگاه کنید و زودتر از سفینه‌های دیگر دستورهای مرکز فرماندهی را انجام دهید.بازی پاتک بر اساس ایده‌ی بازی شناخته‌شده و پرطرفدار Ghost Blitz طراحی شده است. طراح این بازی، ژاک زایمت (Jacques Zeimet) این بازی را نخستین‌بار در سال 2010 روانه‌ی بازار ساخت و در همین مدت کوتاه، علاوه بر نسخه‌ی جدیدتر و پیشرفته‌تری که طراح اصلی بازی ارائه کرده است، ویرایش‌های فراوانی از بازی اولیه نیز تولید شده است. علاوه بر این، بازی Ghost Blitz در سال‌های 2011 و 2012 نامزد معتبرترین جوایز بازی‌های فکری بوده و در سال 2012 جایزه‌ی «بازی‌های خانوادگی وودن پلی» را نیز از آن خود کرده است. این بازی همچنین می تواند برای بزرگسالان و دورهمی های خانوادگی بسیار جذاب باشد.

توضیحات کاربردی

ويژگي هاي اين محصول :

 - کيفيت ساخت بسيار بالا
 - بازی گروهی و خانوادگی
 - برنده ی جایزه بهترین بازی خانوادگی در سال 2012
 - دارای کیف جمع آوری بازی
 - ارزش خريد بالا
 - استفاده از رنگ هاي استاندارد وغير سمي

مهارت هايي که کودک شما کسب ميکند :

 - تقويت حس رقابت
 - افزایش حافظه
 - هماهنگي چشم و دست را افزايش مي‌دهد
 - تمرین تعاملات اجتماعی
 - تقويت رشد شناختي، اجتماعي و هيجاني
 - تقويت تحرک و قواي حرکتي کودک

روش انجام بازی  :

پاتک یک بازی هیجانی و سرعتی است که در آن بازیکنان باید در عین تمرکز و دقت، سریعا یکی از احجام بازی که در کارت رو شده دیده نمی شود، را بردارند. سرعت بالای حل مساله، به همراه دقت لازم برای حل آن، این بازی را به یک تجربه پرهیجان وشاداب تبدیل می‌کند که در عین حال برای افزایش قدرت تمرکز و تحلیل تصویر نیز بسیار مفید است.
در بازی هیجانی پاتک، پنج نمونک در مرکز میز بازی قرار می گیرند: یک روبات خاکستری، یک مرغ سفید، یک میز آبی، یک آباژور قرمز و یک صندوقچه سبز! در هر دست از بازی یک کارت رو می شود که تعدادی از این نمونک ها را با رنگ های متفاوتی نشان می دهد. بازیکنان بعد از رو شدن کارت، باید به سرعت نمونکی که خودش و رنگش در تصویر کارت دیده نمی شود را بردارند. این بازی نوبتی نیست، در نتیجه بازیکنان همه همزمان با هم و با نهایت سرعت باید اینکار را انجام دهند. بازیکنی که زودتر از دیگران نمونک مورد نظر را پیدا کند و بردارد، آن کارت را به عنوان امتیازی برای خودش برمی دارد. درپایان بازی بازیکنی که بیشترین امتیاز را جمع کرده باشد برنده بازی است.
بازی پاتک بر اساس ایده ی بازی شناخته شده و پرطرفدار Ghost Blitz طراحی شده است.  طراح این بازی، ژاک زایمتJacques Zeimet   این بازی را نخستین بار در سال 2010 روان هی بازار ساخت و در همین مدت کوتاه، علاوه برنسخه ی جدیدتر و پیشرفت هتری که طراح اصلی بازی ارائه کرده است، ویرایش های فراوانی از بازی اولیه نیز تولید شده است. علاوه بر این، بازی Ghost Blitz در سا لهای 2011 و 2012 نامزد معتبرترین جوایز بازی های فکری بوده و در سال 2012 جایزه ی" بازی های خانوادگی وودن پلی" را نیز از آن خود کرده است.

مشخصات کالا

مشخصات عمومی
کد تجاری -
جنس مقوای سفت و پلاستیک درجه یک
مناسب برای سن کودک نوجوان و جوان
وزن 390 گرم
ابعاد بسته بندی 6 * 20 * 20 سانتیمتر
کشور سازنده ایران
سایر توضیحات مدت زمان بازی : 20 تا 30 دقیقه - تعداد بازیکنان : 2 تا 7 نفر
ویژگی ها تقویت مهارت های تفکر ، تمرکز و سرعت - تقویت مهارت ریاضی و هوش - پرورش مهارت های حسی ، حرکتی واجتماعی - ساخت ایران - کیفیت ساخت مناسب - بازی خانوادگی - پر از هیجان و خنده
محتوی بسته 60 عدد کارت + 5 عدد نمونک + کیف جمع آوری بازی + راهنمای بازی

لطفا نظر و بررسی خود را درباره این کالا اعلام کنید

نظر بدهید